Aktuálně ze světa golfu

• Fotbalisté Villarrealu v pondělí podlehli ve španělské lize Vallecanu 0:1 a prohráli po pěti zápasech, během kterých nasbírali čtyři vítězství. O porážce pátého týmu tabulky v dnešním utkání 19. kola rozhodl v 70. minutě Sergio Camello. Villarreal ztrácí na čtvrté Atlético Madrid tři body a před šestým Betisem Sevilla se […]
  • Italská fotbalová liga – 20. kolo: Udine – Hellas Verona 1:1 (22. Samardžič – 4. vlastní Becao).
  • Tomáš Souček v pondělí pomohl fotbalistům West Hamu postoupit do osmifinále Anglického poháru po vítězství 2:0 nad třetiligovým Derby County. Kapitán české reprezentace přihrál v 10. minutě hlavou na úvodní gól Jarrodu Bowenovi. V úvodu druhého poločasu pojistil výhru favorita Michail Antonio.
  • To je dárek! Fotbalový Adam Sosna, který před necelými dvěma týdny oslavil šestnácté narozeniny, se stěhuje z akademie Slavie do mládežnické líhně Juventusu Turín. Odchod velkého talentu potvrdil na sociálních sítích šéf vršovického klubu Jaroslav Tvrdík.
  • Královéhradecký fotbalista Petr Pudhorocký při sobotní prvoligové premiéře rozhodl o překvapivé výhře 2:1 v Plzni, ale jeho gól byl následně změněn na vlastní trefu Milana Havla. V pondělí vedení soutěže znovu připsalo branku jednadvacetiletému záložníkovi. Pudhorocký přiznal, že mu verdikt Ligové fotbalové asociace udělal velkou radost a i díky němu […]
  • Florbalisté Vítkovic vyhráli v pondělní dohrávce 22. kola superligy doma nad Otrokovicemi 9:3 a posunuli se na druhé místo o dva body před Mladou Boleslav, která má ale zápas k dobru. Otrokovice zůstávají dvanácté se sedmibodovou ztrátou na pozice pro play off.
  • Český jezdec Lukáš Hutla obsadil druhé místo v kvalifikačním závodě v Örnsköldsviku a zajistil si účast v březnovém finále MS na ledové ploché dráze v německém Inzellu.
  • Basketbalistky Chomutova poprvé v historii vyhrály v základní části ligy devět zápasů. Klubový rekord vylepšily v pondělní dohrávce 12. kola, v níž porazily Ostravu 81:67. Soupeřkám oplatily těsnou prohru z prvního vzájemného utkání ze začátku října (62:65).